Anasayfa / Haberler / Sendikamızdan Haberler / Bağımsız Enerji Sen Çanakkale İl Temsilcimiz Çağdaş DEMİR atanmıştır
Bağımsız Enerji Sen Çanakkale İl Temsilcimiz Çağdaş DEMİR atanmıştır

Bağımsız Enerji Sen Çanakkale İl Temsilcimiz Çağdaş DEMİR atanmıştır

Sendikamız adına Çanakkale il genelinde sendikal faaliyetleri yürütmek üzere, Sendika İl Temsilcisi olarak Çağdaş DEMİR yetkilendirilmiştir.

 

Çanakkale ili genelinde etkin görev alarak bağımsız sendikacılık konusunda sendikamız adına faaliyet yürütmek üzere TKİ Çan Linyit İşletmesi Müdürlüğünde çalışmakta olan değerli üyemiz Çağdaş DEMİR; Bağımsız Enerji Sen Yönetim Kurulunun 1 Eylül 2022 tarih ve 61 sayılı kararı ile Bağımsız Enerji Sen Çanakkale İl Temsilcisi olarak atanmıştır. 

 

Çağdaş DEMİR 1986 yılında İzmirde doğdu. İl ve Orta öğrenimini İzmirde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F  İktisat Bölümünden 2009 yılında mezun oldu. 2016 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Harita Kadastro Bölümünden, 2018 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Maden Teknolojisi Bölümünden ve 2022 yılında Atatürk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olmuştur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümünde okumaktadır. 2012 yılında TTK Karadon TİM Muhasebe Şube Müdürlüğünde göreve başlamış ve 2014 Ağustos itibariyle TKİ Ege Linyit İşletmesine atanmıştır. 2018 Aralık itibariyle görevde yükselme sınavı sonrası Çan Linyit İşletmelerinde Bilanço-Maliyet Şefi olarak atandı. 2020 yılından itibaren aynı İşletmede Muhasebe şefi olarak çalışmaktadır. 

 

Yönetim Kurulu olarak, hayırlı olsun der, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Çağdaş DEMİR

demirca@cli.gov.tr

0505 466 27 60

YORUM YAZ