Anasayfa / Haberler / Sendikamızdan Haberler / Bağımsız Enerji Sen Kütahya Tavşanlı İlçe Temsilcisi Bilal GÜL atanmıştır
Bağımsız Enerji Sen Kütahya Tavşanlı İlçe Temsilcisi Bilal GÜL atanmıştır

Bağımsız Enerji Sen Kütahya Tavşanlı İlçe Temsilcisi Bilal GÜL atanmıştır

Kütahya ili Tavşanlı ilçesinde sendikamız adına sendikal faaliyetleri yürütmek üzere, Sendika İlçe Temsilcisi olarak Sayın Bilal GÜL yetkilendirilmiştir. 

 

Kütahya ili Tavşanlı ilçesinde etkin görev alarak bağımsız sendikacılık konusunda sendikamız adına faaliyet yürütmek üzere TKİ Garp Linyit İşletmesi Müdürlüğünde çalışmakta olan değerli üyemiz Bilal GÜL; Bağımsız Enerji Sen Yönetim Kurulunun 20 Mayıs 2024 tarih ve 48 sayılı kararı ile Bağımsız Enerji Sen Kütahya Tavşanlı İlçe Temsilcisi olarak atanmıştır. 

  

Bilal GÜL, 1960 yılında Çorumda doğdu. İlk ve orta öğretimi Çorumda tamamladı. Yüksek öğretimini Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümünde tamamladı. 1987 yılından beri Türkiye Kömür İşletmeleri bünyesinde çalışmakta olup; Muğla Yatağan, Çorum Dodurga ve Tavşanlı Tunçbilek işletmelerinde güvenlik amiri olarak olarak görev yaptı. Şuanda Garp Linyit İşletmesinde Sivil Savunma Uzmanlığında görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır. 

 

Yönetim Kurulu olarak, hayırlı olsun der, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Bilal GÜL

0537 362 06 02

YORUM YAZ