Anasayfa / Haberler / Sendikamızdan Haberler / Bağımsız Enerji Sendikası TKİ Silopi Koordinasyon ve Takip Müdürlüğü İşyeri Temsilcimiz Hacı ZEYREK atanmıştır
Bağımsız Enerji Sendikası TKİ Silopi Koordinasyon ve Takip Müdürlüğü İşyeri Temsilcimiz Hacı ZEYREK atanmıştır

Bağımsız Enerji Sendikası TKİ Silopi Koordinasyon ve Takip Müdürlüğü İşyeri Temsilcimiz Hacı ZEYREK atanmıştır

Sendikamız adına Türkiye Kömür İşletmeleri Silopi Koordinasyon ve Takip Müdürlüğünde sendikal faaliyetleri yürütmek üzere, Sendika İşyeri Temsilcisi olarak Hacı ZEYREK yetkilendirilmiştir.

 

Türkiye Kömür İşletmeleri Silopi Koordinasyon ve Takip Müdürlüğünde etkin görev alarak bağımsız sendikacılık konusunda sendikamız adına faaliyet yürütmek üzere değerli üyemiz Hacı ZEYREK; Bağımsız Enerji Sen Yönetim Kurulunun 21 Temmuz 2022 tarih ve 56 sayılı kararı ile Bağımsız Enerji Sen Türkiye Kömür İşletmeleri Silopi Koordinasyon ve Takip Müdürlüğü İşyeri Temsilcisi olarak atanmıştır. 

 

Hacı ZEYREK, 1975 Şırnak’ta doğmuş ilk ve orta öğrenimini Şırnak’ta tamamladıktan sonra iş hayatına başlamıştır. 1995 yılında askere gitti askerlik dönüşü işine kaldığı yerden devam etti. 1998 yılında TKİ GAL Linyitleri İşletmesinde Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak işe başladı ve yarım kalan lise eğitimini tamamladı. 2004 yılında  Manisa Soma TKİ Ege Linyit İşletmesinde çalıştı  ve 2009 yılında Kütahya Tavşanlı Garp Linyitleri İşlemesinde çalıştı. 2019 yılında Şırnak Silopi TKİ Koordinasyon ve Takip Müdürlüğüne ataması yapıldı. Halen TKİ Silopi Koordinasyon ve Takip Müdürlüğünde görev yapmakta olup; evli ve beş çocuk babasıdır.

 

Yönetim Kurulu olarak, hayırlı olsun der, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Hacı ZEYREK

zeyrekh@tki.gov.tr

0530 123 65 27

YORUM YAZ