Anasayfa / Yönetim-Tüzük / Yönetim Kurulu / Zafer DOĞAN
BASK vizyon

Zafer DOĞAN

1969 Elazığ-Maden de doğdu. İlk ve Orta tahsilini Maden’de, Lise tahsilini İstanbul Kartal Endüstri Meslek ve Teknik Lisesi Elektrik Bölümü'nde tamamladı. 1992 yılında Akdeniz Üniversitesi TBMYO Elektrik Teknikerliği Bölümünden, 1998 yılında Fırat Üniversitesi Elektrik Öğretmenliği Bölümü'nden, 2021 yılında Bursa Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

 

Sırasıyla Elazığ Ferrokrom İşletmesi Genel Müdürlüğü, Etibank Ergani-Maden Bakır İşletmesi, Antalya Etibank Elektrometalürji İşletmesi Müessese Müdürlüğü’nde çeşitli kademelerde görev yaptı. Elazığ Ferrokrom İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün özelleştirilmesinden dolayı, 2005 yılında Devlet Su İşleri Bursa 1.Bölge Müdürlüğü’nde göreve başladı. Bu kurumda Konsolide Yetkilisi ve İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

 

Sendikacılık hayatına 2002 yılında başladı. 29-30 Ocak 2022 tarihinde yapılan Bağımsız Enerji Sen 6. Genel Kurulu'nda Basın Yayın ve Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilmiştir.