Anasayfa / Haberler / Sendikamızdan Haberler / Bağımsız Enerji Sen Antalya İl Temsilcimiz Ramazan ÖZDEN atanmıştır
Bağımsız Enerji Sen Antalya İl Temsilcimiz Ramazan ÖZDEN atanmıştır

Bağımsız Enerji Sen Antalya İl Temsilcimiz Ramazan ÖZDEN atanmıştır

Sendikamız adına Antalya il genelinde sendikal faaliyetleri yürütmek üzere, Sendika İl Temsilcisi olarak Ramazan ÖZDEN yetkilendirilmiştir.

 

Antalya ili genelinde etkin görev alarak bağımsız sendikacılık konusunda sendikamız adına faaliyet yürütmek üzere DSİ 13. Bölge Müdürlüğünde çalışmakta olan değerli üyemiz Ramazan ÖZDEN; Bağımsız Enerji Sen Yönetim Kurulunun 25 Mart 2024 tarih ve 42 sayılı kararı ile Bağımsız Enerji Sen Antalya İl Temsilcisi olarak atanmıştır. 

 

 

Ramazan ÖZDEN 1962 Isparta Senirkent doğumludur. İlk ve orta öğretimini Senirkentte tamamladı. Yüksek öğretimini Akdeniz Üniversitesi Isparta Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliğinden mezun olarak tamamlamıştır. 1987 yılında DSİ 123. (Yozgat) Şube Müdürlüğünde göreve başladı. 1990 yılından 2004 yılına kadar DSİ 13. Bölge Müdürlüğüne bağlı Elmalı, Manavgat ve Finike Müdürlüklerinde görev yaptı. 2004 yılından beri DSİ 13. Bölge Müdürlüğü Antalya’da görev yapmakta olup; evli ve iki çocuk babasıdır.Yönetim Kurulu olarak, hayırlı olsun der, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Ramazan ÖZDEN

ramazanozden@dsi.gov.tr

0532 564 41 16

YORUM YAZ