Anasayfa / Haberler / Sendikamızdan Haberler / Bağımsız Enerji Sen Bandırma İlçe Temsilcimiz Mikail ŞENOL atanmıştır
Bağımsız Enerji Sen Bandırma İlçe Temsilcimiz Mikail ŞENOL atanmıştır

Bağımsız Enerji Sen Bandırma İlçe Temsilcimiz Mikail ŞENOL atanmıştır

Sendikamız adına Balıkesir ili Bandırma ilçesi genelinde sendikal faaliyetleri yürütmek üzere, Sendika İl Temsilcisi olarak Mikail ŞENOL yetkilendirilmiştir.

 

Bandırma ilçesi genelinde etkin görev alarak bağımsız sendikacılık konusunda sendikamız adına faaliyet yürütmek üzere Eti Maden Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğünde çalışmakta olan değerli üyemiz Mikail ŞENOL; Bağımsız Enerji Sen Yönetim Kurulunun 1 Eylül 2022 tarih ve 61 sayılı kararı ile Bağımsız Enerji Sen Bandırma İlçe Temsilcisi olarak atanmıştır. 

 

Mikail ŞENOL 1990 tarihinde Mersin Tarsus'da doğdu. İlk ve orta öğretimini Mersin Tarsusda tamamladı. Lisans eğitimini Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Maliye Bölümünde 2013 tarihinde bitirdi. Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. 2016-2020 arasında KYK Konya İl Müdürlüğünde memur olarak çalıştı. 2020 yılı ekim ayı itibariyle Eti Maden Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğünde memur olarak başlamış ve halen devam etmekte olup; evli ve bir çocuk babasıdır. 

 

Yönetim Kurulu olarak, hayırlı olsun der, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Mikail ŞENOL

mikailsenol@hotmail.com

0538 403 96 98

 

YORUM YAZ