Anasayfa / Haberler / Sendikamızdan Haberler / Bağımsız Enerji Sen Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü İşyeri Temsilcimiz Mehmet KOCABAŞ atanmıştır.
Bağımsız Enerji Sen Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü İşyeri Temsilcimiz Mehmet KOCABAŞ atanmıştır.

Bağımsız Enerji Sen Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü İşyeri Temsilcimiz Mehmet KOCABAŞ atanmıştır.

Sendikamız adına Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğünde sendikal faaliyetleri yürütmek üzere, Sendikamız Bigadiç Bor İşletmesi Müdürlüğünde İşyeri Temsilcisi olarak Mehmet KOCABAŞ yetkilendirilmiştir.

 

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bigadiç Bor İşletmesi bünyesinde etkin görev alarak bağımsız sendikacılık konusunda sendikamız adına faaliyet yürütmek üzere değerli üyemiz Mehmet KOCABAŞ; Bağımsız Enerji Sen Yönetim Kurulunun 23 Kasım 2022 tarih ve 3 sayılı kararı ile Bağımsız Enerji Sen Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü İşyeri Temsilcisi olarak atanmıştır. 

 

Mehmet KOCABAŞ 1987 İzmir doğumludur. İlk ve orta öğretimini İzmirde tamamladı. Yüksek öğretiminde Mersin Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Bölümünü bitirdi. Ayrıca Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. 2013 yılı Ocak ayı itibari ile  Eti MAden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bigadiç Bor İşletme Müdürlğünde Bilgi İşlem Sistem Sorumlusu olarak çalışmakta olup; evli ve bir çocuk babasıdır.    

 

Yönetim Kurulu olarak, hayırlı olsun der, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Mehmet KOCABAŞ 

mehmetkocabas@etimaden.gov.tr

0541 539 24 74

YORUM YAZ