Anasayfa / Haberler / Sendikamızdan Haberler / Bağımsız Enerji Sen DSİ 8. Bölge Müdürlüğü Sendika İşyeri Temsilcimiz Süleyman TÜRK atanmıştır
Bağımsız Enerji Sen DSİ 8. Bölge Müdürlüğü Sendika İşyeri Temsilcimiz Süleyman TÜRK atanmıştır

Bağımsız Enerji Sen DSİ 8. Bölge Müdürlüğü Sendika İşyeri Temsilcimiz Süleyman TÜRK atanmıştır

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 8. Bölge Müdürlüğünde Sendikamız adına sendikal faaliyetleri yürütmek üzere, Sendika İşyeri Temsilcisi olarak Sayın Süleyman TÜRK yetkilendirilmiştir. 

 

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 8. Bölge Müdürlüğünde etkin görev alarak bağımsız sendikacılık konusunda sendikamız adına faaliyet yürütmek üzere DSİ 8. Bölge Müdürlüğünde çalışmakta olan değerli üyemiz Süleyman TÜRK; Bağımsız Enerji Sen Yönetim Kurulunun 25 Mart 2024 tarih ve 42 sayılı kararı ile Bağımsız Enerji Sen DSİ 8. Bölge Müdürlüğü İşyeri Temsilcisi olarak atanmıştır. 

 

Süleyman TÜRK 1991 yılında Horasanda doğdu. İlk ve orta öğrenimimi Horasan da tamamladı. Atatürk Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu, Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi, Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi bölümlerini bitirdi. 2013 yilidan beri DSİ 8. Bölge Müdürlüğünde Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni olarak çalışmakta olup; evli ve iki çocuk babasıdır.    

 

Yönetim Kurulu olarak, hayırlı olsun der, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Süleyman TÜRK

0539 812 39 32

YORUM YAZ