Anasayfa / Haberler / Sendikamızdan Haberler / Bağımsız Enerji Sen DSİ Bursa 1. Bölge Müdürlüğü İşyeri Temsilciliğine Müfit KÖROĞLU atanmıştır
Bağımsız Enerji Sen DSİ Bursa 1. Bölge Müdürlüğü İşyeri Temsilciliğine Müfit KÖROĞLU atanmıştır

Bağımsız Enerji Sen DSİ Bursa 1. Bölge Müdürlüğü İşyeri Temsilciliğine Müfit KÖROĞLU atanmıştır

Sendikamız adına DSİ Bursa 1. Bölge Müdürlüğünde sendikal faaliyetleri yürütmek üzere, Sendikamız DSİ Bursa 1. Bölge Müdürlüğünde İşyeri Temsilcisi olarak Müfit KÖROĞLU yetkilendirilmiştir.

 

DSİ Bursa 1. Bölge Müdürlüğü bünyesinde etkin görev alarak bağımsız sendikacılık konusunda sendikamız adına faaliyet yürütmek üzere değerli üyemiz Müfit KÖROĞLU; Bağımsız Enerji Sen Yönetim Kurulunun 23 Kasım 2022 tarih ve 3 sayılı kararı ile Bağımsız Enerji Sen DSİ Bursa 1. Bölge Müdürlüğü İşyeri Temsilcisi olarak atanmıştır. 

 

Müfit KÖROĞLU 1967 Bursa doğumludur. İlk ve orta öğretimini Bursada tamamladı. Yüksek öğretiminde Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü, Anadolu Üniversitesi Uluslararası Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü ile Erzurum Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümlerini bitirmiştir. 1990-2001 arasında özel sektörde bankacı olarak çalışmıştır. 2002 yılından beri DSİ 1. Bölge Müdürlüğü (Bursa) bünyesinde Tahakkuk Servisinde VHKİ olarak görev yapmakta olup; evli ve iki çocuk babasıdır.    

 

Yönetim Kurulu olarak, hayırlı olsun der, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Müfit KÖROĞLU 

mufitkoroglu@gmail.com

0532 465 61 42

YORUM YAZ