Anasayfa / Haberler / Sendikamızdan Haberler / Bağımsız Enerji Sen İzmir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü İşyeri Temsilcimiz Abdullah DİZMAN atanmıştır.
Bağımsız Enerji Sen İzmir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü İşyeri Temsilcimiz Abdullah DİZMAN atanmıştır.

Bağımsız Enerji Sen İzmir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü İşyeri Temsilcimiz Abdullah DİZMAN atanmıştır.

Sendikamız adına Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İzmir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde sendikal faaliyetleri yürütmek üzere, Sendikamız İzmir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde İşyeri Temsilcisi olarak Abdullah DİZMAN yetkilendirilmiştir.

 

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İzmir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü bünyesinde etkin görev alarak bağımsız sendikacılık konusunda sendikamız adına faaliyet yürütmek üzere değerli üyemiz Abdullah DİZMAN; Bağımsız Enerji Sen Yönetim Kurulunun 5 Haziran 2022 tarih ve 25 sayılı kararı ile Bağımsız Enerji Sen İzmir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü İşyeri Temsilcisi olarak atanmıştır. 

 

Abdullah DİZMAN 1966 Kütahya Gediz doğumludur. İlk ve orta öğretimini Gedizde tamamladı. Yüksek öğretiminde Dumlupınar Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı. 1992 yılında Gediz Gürlek Belediyesinde kamu hayatına başladı. Belde belediyelerinin kapanması ile 2013 yılından itibaren Kütahya Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde çalışmaya başladı. 2023 tarihi itibari ile İzmir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünde Memur olarak çalışmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır. 

 

Yönetim Kurulu olarak, hayırlı olsun der, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Abdullah DİZMAN

abdullah.dizman@sanayi.gov.tr

0530 209 69 66

YORUM YAZ