Anasayfa / Haberler / Sendikamızdan Haberler / Bağımsız Enerji Sen TKİ Garp Linyit İşletmesi Tunçbilek İşyeri Temsilcimiz Muzaffer DÖVÜCÜ atanmıştır.
Bağımsız Enerji Sen TKİ Garp Linyit İşletmesi Tunçbilek İşyeri Temsilcimiz Muzaffer DÖVÜCÜ atanmıştır.

Bağımsız Enerji Sen TKİ Garp Linyit İşletmesi Tunçbilek İşyeri Temsilcimiz Muzaffer DÖVÜCÜ atanmıştır.

Sendikamız adına Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Tavşanlı Garp Linyit İşletmesi Müdürlüğünde sendikal faaliyetleri yürütmek üzere, Sendikamız Garp Linyit İşletmesi Müdürlüğünde İşyeri Temsilcisi olarak Muzaffer DÖVÜCÜ yetkilendirilmiştir.

 

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Garp Linyit İşletmesi bünyesinde etkin görev alarak bağımsız sendikacılık konusunda sendikamız adına faaliyet yürütmek üzere değerli üyemiz Muzaffer DÖVÜCÜ; Bağımsız Enerji Sen Yönetim Kurulunun 14 Ekim 2022 tarih ve 67 sayılı kararı ile Bağımsız Enerji Sen Garp Linyit İşletmesi Müdürlüğü Tunçbilek İşyeri Temsilcisi olarak atanmıştır. 

 

Muzaffer DÖVÜCÜ 1991 Aydın Bozdoğan doğumludur. İlk ve orta öğretimini Bozdoğanda tamamladı. Yüksek öğretiminde Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Orman Mühendisliği mezunudur. 2015 yılı itibari ile  Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Garp Linyit İşletmesi Müdürlüğünde Orman Mühendisi olarak çalışmakta olup, evli ve bir çocuk babasıdır.    

 

Yönetim Kurulu olarak, hayırlı olsun der, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Muzaffer DÖVÜCÜ

muzafferdovucu@gmail.com

0507150 29 92

YORUM YAZ